KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278244
nr 1427 8244
Anders Lind. Signerad. Olja på duk, 53x45, yttermått inklusive ram: 64x56 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:09:46
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)